Preskočiť na obsah
SLOVAK TRANSIT

Doprava a logistika

SLOVAK TRANSIT s.r.o.

Nákladná cestná doprava

Sídlo
Lesenice
Od roku
2020
IČO
53 406 095

SLOVAK TRANSIT

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Lesenice 174, 991 08
Na trhu od
13. novembra 2020
IČO
53 406 095
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Firma v číslach

5
rokov na trhu
2020
rok vzniku
7
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte SLOVAK TRANSIT

SLOVAK TRANSIT s.r.o. sídli na adrese Lesenice 174, 991 08. Zapísaná je od 13. novembra 2020 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti tvorí 7 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
SLOVAK TRANSIT s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
53 406 095
DIČ
2121372583
Dátum vzniku
13. novembra 2020
Sídlo
Lesenice 174, 991 08
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 40052/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa SLOVAK TRANSIT zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prenájom hnuteľných vecí

Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli SLOVAK TRANSIT s.r.o.?

Sídlo je na adrese Lesenice 174, 991 08.

Čím sa SLOVAK TRANSIT s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Aké je IČO – SLOVAK TRANSIT s.r.o.?

IČO je 53 406 095, DIČ 2121372583.

Kedy vznikla SLOVAK TRANSIT s.r.o.?

Vznik: 13. novembra 2020. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Lesenice 174, 991 08

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre SLOVAK TRANSIT s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese slovak-transit.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.